Casieri - SC Trei G Retail Expres SRL

Jobul a expirat in 08-05-2017

Joburi similare...

Postat Ieri
Europe
Salveaza job
Postat Ieri
Berlin
Locatia: Oradea
Tipul jobului: Full Time
Sector: Vanzari
Postat: 10.04.2017
Expira: 08.05.2017

Candidatul ideal
- fire comunicativa,amabil/amabilă
- prezenta agreabila
- putere de convingere
- abilitati organizatorice si de lucru in echipa
- de incredere și cu bun simț

Descrierea jobului
-scanarea tuturor produselor ajunse la casa si incasarea contravalorii acestora
-dezvolta si mentine bune relatii cu clientii

Oferim
- Loc de munca stabil
- Salarizare + Tichete de masa

Descrierea companiei

Detinem 6 supermarketuri si un depozit in Oradea, un supermarket si un depozit in Beius, orientate catre desfacerea cu amanuntul sau en-gros a produselor alimentare si de consum casnic. Suntem partenerul de incredere al clientilor nostri orientandu-ne intreaga activitate dupa concepte precum: calitate, diversitate, prospetime, promotii, preturi bune! Trei G - Supermarketul familiei mele!

  Alerte de email