Bucatar - Persons Romania

Postat 27 zile in urma

Locatia: Bucuresti
Tipul jobului: Full Time
Companie: Persons Romania
Postat: 15.11.2017
Expira: 13.12.2017

Descrierea postului:

  • Pregăteşte mâncărurile din reţetarul unităţii în conformitate cu standardele în vigoare
  • Este responsabil de realizarea documentatiei aferente listelor HACCP pentru toate camerele de depozitare
  • Este responsabil atat de respectarea principiilor HACCP in toate zonele ce tin de competenta sa, cat si de desfasurarea activitatilor in conformitate cu acestea
  • Verifică stocurile de alimente necesare realizarii meniului pentru fiecare zi;
  • Controlează calitatea / cantitatea / aspectul produselor servite;
  • Intocmeste necesarul de materie primă; verifică materia primă cantitativ şi calitativ şi se asigură că va fi depozitată corespunzator

Cerinte:

  • Dorinta de a dezvolta o cariera in domeniul culinar;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;
  • Diploma de calificare constituie un avantaj;
  • Atenţie la detalii, flexibilitate, punctualitate şi amabilitate.

Beneficii:

  • Salariu avantajos;
  • Mediu de lucru placut;
  • Cursuri de pregatire profesionala;
  • Oportunitati reale de avansare.

  Alerte de email