AGENTI CURATENIE SI COORDONATORI ECHIPE LONDRA - job4life

Postat 16 zile in urma

Locatia: Londra
Tipul jobului: Sezonier
Companie: job4life
Contact: job4life
Sector: Menaj
Postat: 12.04.2017
Expira: 10.05.2017

JOB4LIFE organizeaza impreuna cu partenerii sai INTERVIURI DIRECTE pentru cei interesati sa lucreze pe VASE DE CROAZIERA pe raurile si fluviile din Europa.

LOCATIE: CONSTANTA - 05 MAI 2017

Partenerii nostri angajeaza vorbitori de limba engleza sau germana pentru urmatoarele pozitii:

  1. GALLEY: Commis de Cuisine • Junior Cook • Demi Chef de Partie • Chef de Partie  • Sous Chef

  2. RESTAURANT & BAR: Chef de rang • BarWaiter

  3. HOUSEKEEPING: Laundry • Cabin Steward • 1st Cabin Steward • Housekeeper

Oferta salariala: incepe de la 1500 euro net/luna - in functie de fiecare pozitie in parte;

Beneficii:

  • Contract de munca semnat si declarat cu angajatorul in Cipru;

  • Cazare asigurata gratuit;

  • Transport asigurat gratuit;

  • Masa - asigurata gratuit;

  • Asigurare medicala - asigurata gratuit;

  • Concediu;

Cerinte:

  • Experienta min. 1-2 ani;

  • Limba engleza sau germana la un nivel conversational;

  • Cazier judiciar curat;

  • Clinic sanatos;

Responsabilitati:

  • Conform fisei postului;

  • Seriozitate;

NU PERCEPEM TAXA/COMISION DE LA CANDIDATI!

Detalii companie

  Alerte de email

Joburi similare

Feedback